Strona Głowna Z życia kierowcy Miły gest Nestlé w Kargowej wobec kierowców

Miły gest Nestlé w Kargowej wobec kierowców

Dodany przez Adrian Sobczak

Wszystkich dotyka obecna sytuacja. Epidemia nie omija także kierowców zawodowych. Kolejki na granicach, zamrożone gospodarki powodują zapaść na rynku ładunków i w końcu niechęć czy wręcz wrogość okazywana przez sąsiadów – ,,Bo on jest kierowcą, jeździ po świecie i choróbska przywlecze”… Jednak w tym natłoku negatywnych emocji zdarzają się też gesty które powodują uśmiech. Jak donosi Marcin na naszej grupie facebookowej, kierowca udający się do firmy Nestlé Polska S.A. Oddział w Kargowej zostaje obdarowany paczką produktów firmy a co ważniejsze dobrym słowem znajdującym się na dołączonej kartce w języku polskim i angielskim.

 

Dziękujemy za Twoją wspaniałą pracę i zaangażowanie w obecnej, niezwykle trudnej sytuacji. Bardzo to doceniamy. Zespół Nestle Polska – czytamy w wiadomości.

 

 

Nestle Cares to inicjatywa, w ramach której podejmujemy działania na rzecz każdego człowieka, rodzin, społeczności i planety – czytamy u dołu wiadomości

 

A co Nestle przygotowało w paczce dla kierowców? Zobaczcie sami na poniższym zdjęciu, wody, batoniki, kawa, owsianka, majonez, sok, danie ekspresowe i jogurty. Trzeba przyznać że paczka jest ,,na pełnym wypasie”.

 

Trzeba również zaznaczyć że zakład nie obnosi się z tą akcją na przykład w mediach, nie robi tego pod tzw. Publiczkę.  To bardzo dobrze świadczy o samej idei i pobudek, powiem szczerze, takie artykuły piszę się z uśmiechem na twarzy, gdyż bezinteresowność nie jest dzisiaj częstym zjawiskiem.

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuje