Strona Głowna #DowiezieMY #DowiezieMY apel kierowców w czasie pandemii KoronaWirusa

#DowiezieMY apel kierowców w czasie pandemii KoronaWirusa

Dodany przez Adrian Sobczak

Akcja #DowiezieMy jest apelem kierowców pojazdów ciężarowych, skierowanym do społeczeństwa. Uznaliśmy, że w dzisiejszych czasach gdy media podsycają panikę, przez co wiele ludzi wydaje swoje oszczędności na zgromadzenie zapasów wszelakich artykułów, jest on szczególnie potrzebny. Prosimy nie panikujcie, zostańcie w domach i w tym trudnym dla nas okresie zatroszczcie się o swoją rodzinę. O ile to możliwe pomóżcie szczególnie starszym osobom z okolicy w czynnościach takich jak zrobienie zakupów lub opłacenie rachunków by mogli bezpiecznie pozostać w domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

Wspieramy ponadto akcję

 

#NieKłamMedyka – Pełne i prawdziwe informacje przekazywane służbą medycznym chronią nie tylko Ciebie ale i osoby w twoim otoczeniu.

 

#Zostań_w_Domu – W tym szczególnym okresie, jeśli sprawa nie jest pilna nie opuszczaj domu, jeśli ograniczymy ryzyko kontaktów międzyludzkich do minimum w krótkim czasie powinno to zaowocować opanowaniem epidemii.

To opis akcji, której zamysł narodził się na naszej grupie, dzięki zaangażowaniu naszych grupowiczów napłynęły do nas setki zdjęć niestety w spocie promującym akcje nie zdołaliśmy ich wykorzystać. Ważne natomiast jest że chyba po raz pierwszy kierowcy stanęli ramię w ramię w szczytnym celu aby uspokoić obywateli szturmujących sklepy, nie dla chwały czy poklasku,  a z zwykłego poczucia obowiązku społecznego.

Wysiłki kierowców zauważono także w TVN turbo gdzie w programie Raport Turbo o akcji z ramienia grupy opowiadała Paulina Dziedzic. Chcemy wam serdecznie podziękować za wkład i wsparcie naszych działań, bez was nic by z tego nie wyszło.

 

Strona wykorzystuję pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych, zapewniania funkcji społecznościowych. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Akceptuje